Dalyviai:

projektavimo komanda, 5 personalo atstovai, 4 tėvai.

Kūrybinės dirbtuvės su personalu ir tėvais

Eiga:
Į kūrybines dirbtuves susirinkę tėvai ir darželio personalas, tarsi pratęsė vaikų pradėtą darbą. Diskusijos metu su projektavimo komanda metu, jie kartu formulavo būsimo darželio aplinką. Architektai pateikė tėvams ir personalui darželio planus, ant kurių drauge ėmėsi jo erdvių planavimo. Kūrybinių dirbtuvių dalyviams buvo išdalintos įvairių veiklų ir aplinkos kortelės, kurias organizuojant darželio plane, tėvai ir personalas pabrėžė dabartinius trūkumus, dalinosi pageidavimais.

Išvados:
Tėvai ir auklėtojos stengėsi sukurti jaukią, ugdančią ir praktišką aplinką vaikams, taip pat, suprasti vieni kitų poreikius ir lūkesčius. Kūrybinių dirbtuvių pabaigoje pradėjo ryškėti konkretūs probleminiai darželio taškai – trūksta vietos aktyviai veiklai darželio viduje, nėra bendrų erdvių, reikėtų pertvarkyti miego kambarį ir atgyvenusius jos įrenginius, taip pat, sutvarkyti pavėsines ir išspręsti apšvietimo trūkumą lauke.

Taip pat sutarta, kad lauke reikėtų atvirų terasų, kurios leistų vaikams saugiai žaisti ir būti lauke bet kokiu oru. Tuo pačiu reikėtų įkurti suaugusiųjų erdves ir net kavinę, sutvarkyti takelius, tualetą laukę, daržą ir sodą, kuriame vaikai galėtų patys prižiūrėti ir auginti didesnės priežiūros nereikalaujančius maistinius augalus.